Производител: Canon
Модел: LC-E8E
Наличност: В наличност
99.00 лв

Количество

IconБърза поръчка

Зарядно Canon LC-E8E за батерии Canon LP-E8, Canon 4515B002 за следните модели камери Canon:

Canon EOS 550D
Canon EOS 600D
Canon EOS 650D
Canon EOS 700D
Canon EOS Kiss X4
Canon EOS Kiss X5
Canon EOS Kiss X6i
Canon EOS Rebel T2i
Canon EOS Rebel T3i
Canon EOS Rebel T4i
Canon EOS Rebel T5i

Комплект с кабел за ел. мрежа

Гаранция: 24 месеца