Производител: Canon
Модел: LC-E6E
Наличност: Изчерпан
99.00 лв

Количество

IconБърза поръчка

Зарядно Canon LC-E6E за батерии Canon LP-E6, Canon LP-E6N, Canon 3347B001 за следните модели камери Canon:

Canon EOS 5D Mark II
Canon EOS 5D Mark III
Canon EOS 5D Mark IV
Canon EOS 5DS
Canon EOS 5DS R
Canon EOS 5DsR
Canon EOS 60D
Canon EOS 60Da
Canon EOS 6D
Canon EOS 6D Mark II
Canon EOS 70D
Canon EOS 7D
Canon EOS 7D Mark II
Canon EOS 7D Studio Version
Canon EOS 7DSV
Canon EOS 80D
Canon EOS R


Комплект с кабел за ел. мрежа
Гаранция: 24 месеца