Производител: Canon
Модел: LC-E10E
Наличност: Изчерпан
109.00 лв

Количество

IconБърза поръчка

Зарядно Canon LC-E10E за батерии Canon LP-E10 за следните модели камери Canon:

Canon EOS 1100D
Canon EOS 1200D
Canon EOS 1300D
Canon EOS 2000D
Canon EOS 4000D
Canon EOS Kiss X50
Canon EOS Kiss X70
Canon EOS Rebel T100
Canon EOS Rebel T3
Canon EOS Rebel T5
Canon EOS Rebel T7

Комплект с кабел за ел. мрежа

Гаранция: 24 месеца